Apartamenty

Więcej niż nocleg…

Wymagane pola *
Apartament De Luxe

Apartament De LUXE to wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, idealne na nocleg w Krynicy – Zdrój dla dużej rodziny.

Apartament Royal

Apartament Royal to luksusowy apartament., Nocleg w ścisłym centrum Krynicy-Zdrój, przy Deptaku krynickim. Dzięki luksusowemu wystrojowi i wyposażeniu, nocleg w tym apartamencie jest idealny dla par.

Apartament Cappucino

Dwupokojowy apartament na uboczu Krynicy-Zdrój, gdzie nasi goście mają zapewniony spokój z widokiem na pobliskie góry. Kompleks, na którym znajduje się apartamentowiec jest całodobowo strzeżony, dzięki czemu nasi goście mają zapewniony spokojny nocleg.

Apartament Wrzosowy

Nocleg w Krynicy–Zdrój, w apartamencie Wrzosowym, na terenie kompleksu Prestige Park, zapewnia naszym gościom wyczekiwane wyciszenie i relaks w pełnym komforcie.

Apartament Poziomkowy

Apartament Poziomkowy to ze smakiem urządzony obiekt w samym centrum miasta. Idealny dla rodziny, poszukującej komfortowego noclegu w Krynicy-Zdrój. Dwa balkony z widokiem na góry z towarzyszącym szumem strumienia, zapewnią wyczekiwany relaks.

Apartament Comfort

Apartament Comfort jest przestronnie i nowocześnie urządzony. Zlokalizowany w ścisłym centrum, skąd blisko do najpopularniejszych atrakcji turystycznych w okolicy. Ten apartament zapewni Ci komfort podczas noclegu w urokliwej Krynicy – Zdrój.

Apartament White centrum De Luxe

Apartament typu studio, to miejsce idealne na nocleg dla par w centrum Krynicy-Zdrój. Nowocześnie urządzony apartament, zapewnia wygodę pobytu. Znajduje się W pobliżu krynickiego Deptaku.

20190913_142838
Apartament Latte

Dwupokojowy apartament Latte, znajdujący się w kompleksie Prestige Park w Krynicy-Zdrój. W tej lokalizacji nasi nasi goście mogą oderwać się od miejskiego zgiełku. Kompleks, na którym znajduje się apartamentowiec jest całodobowo strzeżony.

86y
Apartament Malinowy

Apartament Malinowy to luksusowy, przestronny i w pełni wyposażony dwupokojowy obiekt. Ulokowany w nowym apartamentowcu w samym centrum Krynicy-Zdrój, skąd na piechotę można dostać się w najciekawsze zakątki miasta.

20190913_140408-2100x1575
Apartament Francuski

Nocleg w Krynicy – Zdrój, w apartamencie Francuskim, na terenie kompleksu Prestige Park, zapewnia naszym gościom wyczekiwane wyciszenie i relaks.

Apartament Tatra

Dwupokojowy apartament Tatra, znajdujący się w kompleksie Prestige Park w Krynicy-Zdrój. W tej lokalizacji nasi nasi goście mogą oderwać się od miejskiego zgiełku. Kompleks, na którym znajduje się apartamentowiec jest całodobowo strzeżony.

Apartament Pistacjowy

Dwupokojowy apartament na uboczu Krynicy-Zdrój, gdzie nasi goście mają zapewniony spokój z widokiem na pobliskie góry. Kompleks, na którym znajduje się apartamentowiec jest całodobowo strzeżony, dzięki czemu nasi goście mają zapewniony spokojny nocleg.

Apartament Roma

Apartament Roma to wyjątkowy i luksusowy dwupokojowy obiekt z balkonem. Przepiękny wystrój wewnątrz i cudowne widoki za oknem powodują, iż z pewnością każdy odpocznie tutaj od codziennego zgiełku i trosk.

Apartament Bananowy

Apartament Bananowy to idealne miejsce na nocleg w centrum Krynicy-Zdrój. Lokalizacja w centrum miasta i przestrony rozkład pomieszczeń, zapewniają naszym gościom komfortowy pobyt.

Apartament Jagodowy

Nocleg w apartamencie Jagodowym jest idealny dla rodzin z dziećmi. Dwupokojowy apartament zapewni rodzinie wygodę i komfort pobytu w Krynicy – Zdrój.