Apartament Cappuccino

Dwupokojowy apartament na uboczu Krynicy-Zdrój, gdzie nasi goście mają zapewniony spokój z widokiem na pobliskie góry. Kompleks, na którym znajduje się apartamentowiec jest całodobowo strzeżony.

Apartament Wrzosowy

Nocleg w Krynicy–Zdrój, w apartamencie Wrzosowym, na terenie kompleksu Prestige Park, zapewnia naszym gościom wyczekiwane wyciszenie i relaks w pełnym komforcie.

20190913_142838
Apartament Latte

Dwupokojowy apartament Latte, znajdujący się w kompleksie Prestige Park w Krynicy-Zdrój. Nasi goście mogą oderwać się od miejskiego zgiełku.

20190913_140408-2100x1575
Apartament Francuski

Nocleg w Krynicy – Zdrój, w apartamencie Francuskim, na terenie kompleksu Prestige Park, zapewnia naszym gościom wyczekiwane wyciszenie i relaks.

Apartament Roma

Apartament Roma to wyjątkowy i luksusowy dwupokojowy obiekt z balkonem. Przepiękny wystrój wewnątrz i cudowne widoki za oknem powodują, iż z pewnością każdy odpocznie tutaj od codziennego zgiełku i trosk.

Apartament Tatra

Dwupokojowy apartament Tatra, znajdujący się w kompleksie Prestige Park w Krynicy-Zdrój. W tej lokalizacji nasi nasi goście mogą oderwać się od miejskiego zgiełku. Kompleks, na którym znajduje się apartamentowiec jest całodobowo strzeżony.

Apartament Jagodowy

Nocleg w apartamencie Jagodowym jest idealny dla rodzin z dziećmi. Dwupokojowy apartament zapewni rodzinie wygodę i komfort pobytu w Krynicy – Zdrój.

Imbirowy

Apartament Imbirowy w Krynicy-Zdroju! Oferujemy wyjątkowe położenie z przepięknymi widokami na okoliczne góry i doliny. Apartament jest dobrze wyposażony, posiada osobną sypialnię, łazienkę z prysznicem oraz balkon. W aneksie kuchennym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego przygotowania posiłków.