Dostępność

 • Maks:
  Cena od: 150,00
  Wybierz termin

  Room size:42

Ogólne

Apartament Łowicki to wyjątkowy i luksusowy dwupokojowy obiekt z balkonem. Przepiękny łowicki wystrój wewnątrz i cudowne widoki za oknem powodują, iż z pewnością każdy odpocznie tutaj od codziennego zgiełku i trosk. Poczuj i Ty tchnienie wyjątkowości i magii, które pragniemy Ci ofiarować.

Apartament składa się z:

– przepięknego salonu;

– przytulnej sypialni;

– nowoczesnej kuchni, będącej aneksem kuchennym;

– łazienki;

– przedpokoju.

Gdyby tego było mało to z salonu można wyjść na duży balkon skąd rozpościera się przepiękny widok, przynoszący ukojenie i spokój zmęczonej i przytłoczonej codziennością duszy.

Salon – rozkładana sofa, drewniana ława, długa szafkatelewizor, drewniany stół jadalniany z krzesłami, wejście do sypialni i wyjście na duży balkon skierowany na południe.

Sypialnia – wygodne dwuosobowe łóżko, urocza lampka nocna.

Kuchnia (aneks kuchenny) – płyta grzewczaczajnik elektryczny, jednokomorowy zlewtosterpodgrzewacz jedzenia dla dzieci, talerzenaczyniakuchenne oraz sztućce.

Łazienka – kabina prysznicowa, mała szafkawieszak na ręczniki, sedes, duża umywalka z wbudowaną szafką oraz ogromnym wiszącym nad nią lustrempralka, komplet czystych, niezwykle miękkich i pachnących ręczników.

Przedpokój – duże, otoczone ramą lustropółki oraz wieszak na ubrania wierzchnie, wejście do łazienki i salonu.

Do dyspozycji gości – balkon, z którego każdy może podziwiać wspaniałe, nieujarzmione piękno polskiej przyrody, plac zabaw, który zapewni niezapomniane chwile każdemu dziecku i jego rodzicom, narciarnia dla miłośników białego szaleństwa,  parking ogólnodostępny przed budynkiem, na którym bezpiecznie można pozostawić pojazd, żelazko i deska do prasowaniatelewizja satelitarnaWifiłóżeczko dla dzieci, tosterpodgrzewaczjedzenia dla dzieci, leżaki na balkon.

Obiekt posiada całodobową ochronę, która zapewni wszystkim mieszkańcom bezpieczny pobyt i spokojny sen.

Wyposażenie

 • Balkon/taras
 • Kabina prysznicowa
 • Plac zabaw
 • Pralka
 • Telewizor

Kraszewskiego 177

Kraszewskiego 177

Sport i natura

Obiekt sportowy

Nocne atrakcje

Nocne atrakcje   

Czytaj więcej