Apartamenty w Krynicy

apartamenty krynica

Apartamenty Krynica oferuje profesjonalne standardy zarządzania apartamentami, oraz rzetelne wywiązywanie się z założeń swoich oraz właścicieli a także wysokie obłożenie.

***

Dzięki wieloletnim doświadczeniu w wynajmie pokoi gościnnych oraz szerokim kontaktom w branży turystycznej docieramy do najszerszej rzeszy turystów w Polsce i za granicą. Naszym celem jest zapewnienie każdej nieruchomości najwyższej klasy obsługi przy jednoczesnym utrzymaniu ponoszonych kosztów na jak najniższym poziomie.
***
Zanim przejmujemy apartament do wynajmu oceniamy jego potencjał. Przygotowujemy sesję zdjęciową dla naszych klientów, tak aby zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały stan rzeczywisty, a także ukazywały piękno oraz urok danego apartamentu.
***
Dla najbardziej wymagających klientów przygotowujemy również wirtualne zwiedzanie apartamentu tak, aby potencjalny najemca mógł zajrzeć w każde miejsce i ocenić czy rzeczywiście jest to miejsce, gdzie chciałby się zatrzymać i spędzić czas w domowych i komfortowych warunkach.
***
Na wstępie uzgadniamy z właścicielem apartamentu ile osób może przebywać w apartamencie, czy dopuszczone jest palenie tytoniu, czy najemcy mogą przebywać w towarzystwie psa, z których urządzeń znajdujących się w apartamencie mogą korzystać i na jakich zasadach.
***
Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy własną pościel, ręczniki, kosmetyki, uzupełniamy środki higieny osobistej, gwarantujemy sprzątanie co sprawia, iż lokal jest cały czas utrzymywany w nienagannym stanie.
***
Oprócz stałego dbania o czystość i sprawność urządzeń w apartamentach, zajmujemy się też drobnymi naprawami, które zawsze mogą się zdarzyć, a w razie konieczności znajdziemy odpowiednich fachowców.
***
Twoi najemcy stając się również naszymi klientami oczekują obsługi na najwyższym poziomie, a my im ją zapewnimy.
***
Oprócz udostępniania im komfortowego apartamentu gwarantujemy obsługę rezydenta, który zadba o zapewnienie im rozrywek i pomoże ciekawie zorganizować pobyt.

Dodaj komentarz

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Twoj adres email nie będzie upubliczniany. Pola obowiązkowe oznaczone są *

*
*