Zima w Beskidzie Sądeckim zawsze była urokliwa. Nasi goście nie raz wspominają, że od pewnego momentu na drodze do Krynicy wjeżdża się w „inny świat”! Zaraz przed przyjazdem w góry rozmarzamy o grzańcu w karczmie na stoku narciarskim, o wspólnym szusowaniu z rodziną i znajomymi, podziwianiu przyprószonych drzew, skrzypiącym śniegu pod nogami i znakomitym jedzeniu w zimowej, górskiej atmosferze!

Gdzie warto się wybrać i co polecają nasi goście:
JAWORZYNA KRYNICKA

Jeśli na narty, to na pewno na Jaworzynę! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od tras dla początkujących do trasy FIS dla zaawansowanych zawodników. Liczne karczmy i restauracje tuż obok wyciągów, zapewnią miejsce na zasłużoną przerwę i odpoczynek.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę na stoku, zarówno na Jaworzynie, jak i pozostałych stokach znajdziesz  szkoły z wykwalifikowanymi instruktorami.

SŁOTWINY ARENA

Nie tylko narty, ale widoki! Dla osób mniej zainteresowanych sportowym szaleństwem, 49,5 metrowa  wieża widokowa z ponad kilometrową ścieżką, zapewni niezapomniane wrażenia.
Więcej o wieży na: LINK

GÓRA PARKOWA ZIMĄ 

Na liście nie mogło zabraknąć ścisłego centrum i świeżo wyremontowanego Deptaku, skąd rozpoczyna się wyprawa na Górę Parkową. Miejsce idealne dla par na romantyczny spacer po zawiłych alejkach w mroźne wieczory, jak i fantastyczny pomysł na rodzinną wycieczkę z torem saneczkowym w roli głównej!

Poznaj Górę Parkową i wiele więcej z „Babą z Gór”: LINK

OGRODY I LODOWISKO W MUSZYNIE

Tym razem wycieczka na terenie Muszyny, a dokładniej na „Zapopradziu”. Ogrody zmysłów  ze  strefą zdrowia, zapachu, dźwięku, dotyku, smaku i wzroku, to ciekawy pomysł na wieczór. W ogrodach znajduje się wiata wypoczynkowa, gdzie można rozpalić ognisko, o ile zostawimy po sobie czystość i porządek.
Nowe lodowisko na Zapopradziu to fantastyczny pomysł na koniec wycieczki!
Godziny otwarcia dostępne są na stronie: LINK

TYLICZ

Urokliwe miasteczko dla fanów sportów zimowych, gdzie w ofercie znajdują się stacje narciarskie Tylicz-Ski i Master-Ski, a na każdym z nich szkółka narciarska z ofertą lekcji indywidualnych i grupowych dla dzieci!

Okres zimowy, to idealny czas na wycieczkę w góry, a nasi goście zdecydowanie polecą  Krynicę- Zdrój. ABA – Apartamenty zapewnia domowy komfort pobytu i wygodę.
W ofercie posiadamy apartamenty w licznych lokalizacjach, więc możesz spać spokojnie, wiedząc że do stoku narciarskiego masz zaledwie „rzut beretem”.

Lokalizacje blisko centrum Krynicy – Zdrój: 

 

  • Marszałka J. Piłsudskiego 41
  • Profesora H. Świdzińskiego 1
  • J. I. Kraszewskiego 5

Dla bardziej wymagających gości, ceniących sobie ciszę i spokój, zapewniamy dostęp do szeregu obiektów, zlokalizowanym w jednym kompleksie z darmowym parkingiem zewnętrznym oraz całodobową ochroną:

  • Ul. J. I. Kraszewskeigo 177

ABA Apartamenty

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne miejsce na nocleg w Krynicy – Zdrój!