terminy2

 

szukaj

Dlaczego my?

linia 

Firma Aba Apartamenty oferuje profesjonalne standardy zarządzania apartamentami, oraz rzetelne wywiązywanie się z założeń swoich oraz właścicieli a także wysokie obłożenie.
 ***
Dzięki wieloletnim doświadczeniu w wynajmie pokoi gościnnych oraz szerokim kontaktom w b
ranży turystycznej docieramy do najszerszej rzeszy turystów w Polsce i za granicą. Naszym celem jest zapewnienie każdej nieruchomości najwyższej klasy obsługi przy jednoczesnym utrzymaniu ponoszonych kosztów na jak najniższym poziomie.
 ***
Zanim przejmujemy apartament do wynajmu oceniamy jego potencjał. Przygotowujemy sesję zdjęciową dla naszych klientów, tak aby zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały stan rzecz
ywisty, a także ukazywały piękno oraz urok danego apartamentu.
***
Dla najbardziej wymagających klientów przygotowujemy również wirtualne zwiedzanie apartamentu tak, aby potencjalny najemca mógł zajrzeć w każde miejsce i o
cenić czy rzeczywiście jest to miejsce, gdzie chciałby się zatrzymać i spędzić czas w domowych i komfortowych warunkach.
***

 Na wstępie uzgadniamy z właścicielem apartamentu ile osób może przebywać w apartamencie, czy dopuszczone jest palenie tytoniu, czy najemcy mogą przebywać w towarzystwie psa, z których urządzeń znajdujących się w apartamencie mogą korzystać i na jakich zasadach.
***

 Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy własną pościel, ręczniki, kosmetyki, uzupełniamy środki higieny osobistej, gwarantujemy sprzątanie co sprawia, iż lokal jest cały czas utrzymywany w nienagannym stanie.
 ***
Oprócz stałego dbania o czystość i sprawność urządzeń w apartamentach, zajmujemy si
ę też drobnymi naprawami, które zawsze mogą się zdarzyć, a w razie konieczności znajdziemy odpowiednich fachowców.
***

 Twoi najemcy stając się również naszymi klientami oczekują obsługi na najwyższym poziomie, a my im ją zapewnimy.
***

 Oprócz udostępniania im komfortowego apartamentu gwarantujemy obsługę rezydenta, który zadba o zapewnienie im rozrywek i pomoże ciekawie zorganizować pobyt.

linia